Witam serdecznie na moim osobistym blogu wszystkich, którzy zechcą tu zajrzeć i ze mną interpisać! :)


Zapraszam przede wszystkim moich stałych facebookowych znajomych-nieznajomych, choć to stres, że nagle mam gadać jako człowiek, a nie las.


Dziwnie się czuję przechodząc z ksywki Siódmy las na człowieczą istotę. W gruncie rzeczy od dawna myślę o sobie, jako o kupie drzew rosnących blisko  Kazimierza Dolnego.   Mam porządne, rozczochrane konary i zielone liście w głowie. Jest to dowód na to, ze trzeba uważać na to, jakich słów używamy wobec siebie, bo możemy skończyć jako rozłożysty klon, lub inny grab...


Mam na imię Barbara i jestem zawodowo i prywatnie  wielbicielką holizmu. W zakładce „O mnie” napiszę o tym więcej kiedy przyjdzie na to czas (czyli pewnie jutro..), ale teraz spieszę do Indiany Jones’a.


Blog zatytułowałam "Poszukiwacze Zaginionego Potencjału".


Czy to nawiązanie do "Poszukiwaczy zaginionej arki"? Oczywiście!!  Indiana Jones zawsze był i nadal jest moim idolem, bo:


- był przystojnym gburem


- miał wielką, życiową pasję


- jescze więcej szczęścia


- i uważam, że jest to całkiem niezła kombinacja na życie


- W dodatku sporo podróżował i myślał HOLISTYCZNIE!!To dlatego udawało mu się odnaleźć  rzeczy z pogranicza materii i ducha, dlatego miał fantastyczną intuicję i uruchomiony  (oraz fajerwerkujący)  Wielki Potencjał.


Tak, tak, na tym blogu będziemy  myśleć holistycznie, bo nasze marzenia i pasje lepiej realizować w trybie holistycznym, niż w kartezjańskim.


O tym, dlaczego moim zdaniem lepiej wrócić do holistycznego Średniowiecza, niż tkwić w kartezjańskim Oświecieniu w kolejnych wpisach.


Hmmm, ciekawe, czy uda mi się opublikować ten wstęp...

 


 

Komentarze   

#2 Basia 2014-11-10 15:42
:lol: Dzięki Kasia Kochana!!!! Pozdrawiam Cię i dziękuję za PIERWSZY komentarz :)
+1 #1 Kasia 2014-11-08 22:16
Basiu, jestem pod wrazeniem. Blog zaczyna się fantastycznie. Z niecierpliwości ą czekam na kolejne wpisy :-)

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

copyright © siodmylas.pl
projekt graficzny: ideastudio.pl
wdrozenie i kodowanie: synermedia.pl